جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
عناوین خبرها
ساعت
اوقات شرعی
جمعه ٢٣ آذر ١٣٩٧
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 16345
 بازدید امروز : 4
 کل بازدید : 48433
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0/4890


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر نصیرزاده خبرداد

ابلاغ بخشنامه معافیت مالیاتی برای فرزندان شاهد، جانبازان، آزادگان و رزمندگان دانشگاه آزاد اسلامی

دکتر حسین نصیرزاده مدیرکل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: هدف از این بخشنامه، اجرای صحیح قوانین و مقررات موجود درخصوص اعضای هیات علمی و کارکنان شاهد و ایثارگر شاغل در دانشگاه آزاد اسلامی است و برای اجرایی شدن کامل قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران نشست های متعددی با حوزه های مختلف آموزش و اداری و مالی دانشگاه صورت گرفته است.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر اینکه سعی شده تمامی حمایت های لازم برای اساتید و کارکنان شاهد و ایثارگر در دانشگاه صورت گیرد، گفت: درخصوص بکارگیری اساتید بازنشسته ایثارگر آیین نامه ای مطابق قانون جامع خدمات رسانی ایثارگران طراحی شده که در آینده نزدیک به همه واحدها ابلاغ می شود.

وی افزود : اخیرا جهت حمایت از اساتید و کارکنان شاهد و ایثارگر با همکاری اداره کل امور مالی سازمان مرکزی دانشگاه، بخشنامه ای با عنوان معافیت مالیاتی برای فرزندان شاهد، جانبازان، آزادگان و رزمندگان بالای 12 ماه حضور در جبهه تهیه و ابلاغ شده و موضوع بیمه 7% آنان نیز در حال پیگیری جدی است.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: اساتید شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی می توانند برای پیگیری امور خود به دفاتر ستادهای شاهد و ایثارگر در واحدهای دانشگاهی مراجعه کنند.


دانلود فايل : 636515156846598244.jpg ( 27KB )


١٠:٤٧ - 1396/11/02    /    شماره : ٣١٤٧    /    تعداد نمایش : ٦٨خروج
تقویم

  تمامی حقوق این سایت متعلق است به:دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر
آدرس: شبستر-جنب پارک آزادگان - دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر تلفن :3-04142425311-فاکس 04142424927